RN73H2ETTD8980C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8980C50
JLCPCB Part #
C4108586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS