RN73H2ETTD8872C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8872C50
JLCPCB Part #
C3951010
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS