RN73H2ETTD8872A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8872A10
JLCPCB Part #
C4189493
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS