RN73H2ETTD8871C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8871C50
JLCPCB Part #
C4225015
Description
250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS