RN73H2ETTD8763C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD8763C25
JLCPCB Part #
C4342355
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS