RN73H2ETTD8762B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8762B50
JLCPCB Part #
C4227162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS