RN73H2ETTD8761F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8761F25
JLCPCB Part #
C4094018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS