RN73H2ETTD8761C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8761C50
JLCPCB Part #
C4089575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS