RN73H2ETTD8761B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8761B50
JLCPCB Part #
C4021610
Description
250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS