RN73H2ETTD8760F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8760F50
JLCPCB Part #
C4016341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS