RN73H2ETTD8760B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8760B25
JLCPCB Part #
C4210049
Description
-55℃~+155℃ 250mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS