RN73H2ETTD8662F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8662F100
JLCPCB Part #
C3917398
Description
250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS