RN73H2ETTD8661F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8661F10
JLCPCB Part #
C3961099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS