RN73H2ETTD8660F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8660F100
JLCPCB Part #
C4182751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS