RN73H2ETTD85R6A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD85R6A25
JLCPCB Part #
C4146824
Description
250mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS