RN73H2ETTD8563F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8563F50
JLCPCB Part #
C4177263
Description
250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS