RN73H2ETTD8563F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8563F25
JLCPCB Part #
C4128458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS