RN73H2ETTD8453C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8453C25
JLCPCB Part #
C4062421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS