RN73H2ETTD8453B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8453B25
JLCPCB Part #
C4059506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS