RN73H2ETTD8452B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8452B10
JLCPCB Part #
C4090778
Description
250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS