RN73H2ETTD8450F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8450F50
JLCPCB Part #
C4322378
Description
250mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS