RN73H2ETTD8450A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8450A10
JLCPCB Part #
C4262588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS