RN73H2ETTD83R5F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD83R5F100
JLCPCB Part #
C4184114
Description
250mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS