RN73H2ETTD8350F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8350F25
JLCPCB Part #
C3982265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS