RN73H2ETTD8350F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8350F100
JLCPCB Part #
C4069227
Description
250mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS