RN73H2ETTD82R5F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD82R5F25
JLCPCB Part #
C3996743
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS