RN73H2ETTD8252D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8252D100
JLCPCB Part #
C3947810
Description
250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS