RN73H2ETTD8252D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8252D10
JLCPCB Part #
C3958677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS