RN73H2ETTD8251D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8251D50
JLCPCB Part #
C4252886
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS