RN73H2ETTD8251B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8251B25
JLCPCB Part #
C4274337
Description
250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS