RN73H2ETTD8202B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8202B25
JLCPCB Part #
C4001062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS