RN73H2ETTD8200B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8200B25
JLCPCB Part #
C4276086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS