RN73H2ETTD81R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD81R6F50
JLCPCB Part #
C3959627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS