RN73H2ETTD8161F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8161F50
JLCPCB Part #
C4054346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS