RN73H2ETTD8161D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8161D50
JLCPCB Part #
C3943812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS