RN73H2ETTD8160F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8160F25
JLCPCB Part #
C4282339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS