RN73H2ETTD8160A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8160A10
JLCPCB Part #
C4212930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS