RN73H2ETTD8062A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8062A25
JLCPCB Part #
C4212429
Description
250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS