RN73H2ETTD8061F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8061F50
JLCPCB Part #
C3975385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS