RN73H2ETTD8061C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8061C50
JLCPCB Part #
C4157188
Description
250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS