RN73H2ETTD8060B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8060B10
JLCPCB Part #
C4181393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS