RN73H2ETTD79R6D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD79R6D50
JLCPCB Part #
C4147032
Description
250mW 79.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS