RN73H2ETTD7963C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7963C25
JLCPCB Part #
C4213233
Description
250mW 796kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS