RN73H2ETTD7961B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7961B50
JLCPCB Part #
C4113234
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS