RN73H2ETTD7960B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7960B10
JLCPCB Part #
C4125349
Package
1210
Description
250mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS