RN73H2ETTD7872F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7872F50
JLCPCB Part #
C4300588
Description
250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS