RN73H2ETTD7872F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7872F10
JLCPCB Part #
C3955008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS