RN73H2ETTD7872A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7872A10
JLCPCB Part #
C4118976
Description
250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS