RN73H2ETTD7871F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7871F50
JLCPCB Part #
C3945717
Description
250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS