RN73H2ETTD7870D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7870D10
JLCPCB Part #
C4553798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS